Presco Napisano 12 Marca 2023 Napisano 12 Marca 2023 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: 12.003.2023 Nick oskarżającego: Presco Nick oskarżonego: KamilovskyPL Powód napisania skargi: oszustwo w postaci kupna pojazdu napisałem do gracza że kupie auto za cene 150k+demont pisał gracz że demont ma 325k i poprosiłem go o wysłanie ss z demontu tune to do tej pory nie wysłał więc sam postanowiłem sprawdzić ile ma i sie okazało że ma o 100k za mało na dodatek pisał FT z czego okazuje się że nie ft bo brakowało części hamulce z logów serwera też była rozmowa i pisał tam że 325k demont po kupnie samego pojazdu widać że się cos nie zgadzało i gracz oskarżony zaczął pisac jakieś brednie wymyślone że z nim ''rozmawiałem na ts,, też bym sprawdził gracza czy jest legalny bo miał 10lvl a majątek na taki lvl jest niemożliwy Dowody w postaci logów lub screenshotów: przykład pierwszej skargi u mnie to wygląda tak że oszukał na o wiele większą kwote prosilbym sprawdzic logi że pojazd miał 325k demontu iż pisał tak oskarzony Edytowane 12 Marca 2023 przez Presco 4
Norcio_PL Napisano 12 Marca 2023 Napisano 12 Marca 2023 (edytowane) @Presco, @KamilovskyPL Macie czas do 15.03 na dojście do porozumienia, w przeciwnym wypadku oskarżony zostanie zbanowany za oszustwa finansowe. @Presco następnym razem nie kupuj pojazdu, jeżeli nie masz pewności, że posiada zapewnianą kwotę demontażu. Edytowane 12 Marca 2023 przez Norcio_PL 2
Presco Napisano 12 Marca 2023 Autor Napisano 12 Marca 2023 dobrze zrozumiałem nigdy nie miałem styczności z handelm kupna pojazdu nastepnym razem będe zwracał na to uwage
KamilovskyPL Napisano 12 Marca 2023 Napisano 12 Marca 2023 Witam ja z kupującym rozmawiali na ts głosowo wszystko było badane mówiłem wyraźnie ft wizu bez Nitra den 235 2
Presco Napisano 12 Marca 2023 Autor Napisano 12 Marca 2023 (edytowane) nie rozmawialismy na ts przestań brnąc polecam zobaczyc logi serwera pisał tam że 325k ma więc prosze mi zwrócic 100k które było za mało w demoncie i wczoraj rozmawiałem na organizacyjnym dc po powrocie z pracy pozdrawiam nie wiem kto używa ts w tych czasach oddajesz 100k albo ja ci odsprzedaje auto za tyle ile kupiłem albo sie inaczej nie dogadamy wracając do tego skoro twierdzisz że mówiles że 235k demontu to bym dał 150+ ten demont a ze ppisales 325k to zaproponowałem 150+325k co wychodzi 480k proste i logiczne Edytowane 12 Marca 2023 przez Presco
Presco Napisano 12 Marca 2023 Autor Napisano 12 Marca 2023 15 minut temu, KamilovskyPL napisał: Witam ja z kupującym rozmawiali na ts głosowo wszystko było badane mówiłem wyraźnie ft wizu bez Nitra den 235 15 minut temu, KamilovskyPL napisał: Witam ja z kupującym rozmawiali na ts głosowo wszystko było badane mówiłem wyraźnie ft wizu bez Nitra den 235 dodatkowo mówisz że ft visu a ma braki w visu na około 30+ mechaniczny na około 30k
Presco Napisano 15 Marca 2023 Autor Napisano 15 Marca 2023 oskarżony ignoruje moje wiadomości najwidoczniej ma wywalone i niczym się nie przejmuję nie dogadamy się w takim razie proszę o zwrot gotówki bo z waszej strony to też jest niedopilnowane i robi co chce 1
Junior Administrator Stasiowee Napisano 22 Maja 2023 Junior Administrator Napisano 22 Maja 2023 @KamilovskyPL zostanie ukarany za oszustwo finansowe. 1
Rekomendowane odpowiedzi