ST4GE Napisano 7 Marca 2023 Napisano 7 Marca 2023 Witam, denerwuje mnie jeden błąd, który utrudnia mi rozgrywkę. Mianowicie jak wchodzę na serwer to jest losowość czy mi się to uda, przeważnie ten raz dziennie udaje mi się wejść lecz jest wiele prób. Wyskakuje błąd w prawym dolnym rogu 'connection lost. Reconnection' i nic. Nie wiem już co robić, a to strasznie irytujące, że nie mogę sobie wejść kiedy chce. Nie wiem od czego to jest zależne, na internecie nie mogłem znaleźć niczego co mi pomoże, a czytałem wiele i próbowałem.
ST4GE Napisano 14 Marca 2023 Autor Napisano 14 Marca 2023 @refresh Ogólnie zauważyłem, że rano nie mam aż tak wielkiego problemu z tym, próbuje odpalić raz, wywala mi błąd po czym wyłączam programy typui discord i wchodzę normalnie, a w późniejszych godzinach to nie działa.
Ditru Napisano 14 Marca 2023 Napisano 14 Marca 2023 5 godzin temu, ST4GE napisał: wyłączam programy typui discord i wchodzę normalnie Jest kilka programów, których nakładki - więc nie one same - wywołują taki problem. Są to dokładnie nakładki: Discord Steam Nvidia Shadowplay Overwolf Oprogramowanie do streamowania MSI Afterburner AI Suite 3 GameFirst V RivaTuner Adguard Xbox Game Bar Sandboxie Cheatów Więc jeżeli pomaga Ci wyłączenie discorda, to zamiast całą aplikacje, wyłączaj jedynie nakładkę. Do tego sprawdź czy inne programy z tej listy nie działają Ci w tle i powoli eliminuj je z przyczyn. Natomiast musisz wiedzieć, że większość - jeżeli nie wszyscy gracze - zmaga się na co dzień z tym problemem. Nie ma zazwyczaj konkretnej przyczyny, ani zależności. Jedni na początku swojej gry wchodzili bez problemu i dopiero potem występował problem, a inni od początku się z nim zmagają. I niestety na ten moment nie ma bardziej sprawdzonego rozwiązania, niż po prostu ponowne łączenie się do skutku pod F1 😕 1
ST4GE Napisano 15 Marca 2023 Autor Napisano 15 Marca 2023 No niestety doszedłem do tego stopnia, że mam tylko włączonego race mp, rock star games i race mp bo na starcie wyłączam programy
Junior Administrator Stasiowee Napisano 16 Października 2023 Junior Administrator Napisano 16 Października 2023 Z powodu braku aktywności, zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi