Skocz do zawartości

Presco ukarany przez Stasiowee


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Presco

Nick osoby nakładającej kare: Stasiowee

Powód nałożenia kary: VDM

Krótki opis sytuacji: tyle w temacie chciałem wyskoczyć przez most i podbiegł mi policjant pod maske więc powiedziałem sorki nie chciałem to nie było celowe także myśle że to nie słuszna kara i jest to moja 1 kara pod względem zabrania prawa jazdy na codzień jestem miły i wgl patrząc na moje kary były z wyjątku że ktos mnie prowokował i to nagrywali więc tyle chciałbym dodac i odzyskać prawko z góry dzięki :)

 

Edytowane przez Presco
  • Haha 6
  • Junior Administrator
Napisano

Specjalnie pojechałeś pod prąd obok komendy, gdzie widziałeś, że jest pełno graczy przez akademię. Na dodatek z większej prędkości. 

Kara minęła. Zamykam

  • Stasiowee zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...