Presco Napisano 19 Lutego 2023 Napisano 19 Lutego 2023 (edytowane) Nick: Presco Nick osoby nakładającej kare: Stasiowee Powód nałożenia kary: VDM Krótki opis sytuacji: tyle w temacie chciałem wyskoczyć przez most i podbiegł mi policjant pod maske więc powiedziałem sorki nie chciałem to nie było celowe także myśle że to nie słuszna kara i jest to moja 1 kara pod względem zabrania prawa jazdy na codzień jestem miły i wgl patrząc na moje kary były z wyjątku że ktos mnie prowokował i to nagrywali więc tyle chciałbym dodac i odzyskać prawko z góry dzięki Edytowane 19 Lutego 2023 przez Presco 6
Junior Administrator Stasiowee Napisano 22 Lutego 2023 Junior Administrator Napisano 22 Lutego 2023 Specjalnie pojechałeś pod prąd obok komendy, gdzie widziałeś, że jest pełno graczy przez akademię. Na dodatek z większej prędkości. Kara minęła. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi