Skocz do zawartości

Skarga na gracza Wusz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Stasiowee zamknął ten temat
  • Stasiowee odblokował ten temat
  • Junior Administrator
Napisano (edytowane)

Przepraszam za moje niedopatrzenie, ale patrząc na regulamin to: 

- Skargę może napisać tylko osoba poszkodowana. 

 

Zamykam i przenoszę do archiwum

Edytowane przez Stasiowee
  • Sad 2
  • Stasiowee zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...