Fanatic_xway1 Napisano 12 Lutego 2023 Napisano 12 Lutego 2023 Nick: Fanatic_xway1 Nick osoby nakładającej kare: Wolnolukasz Powód nałożenia kary: Toksyczność VC Krótki opis sytuacji: grałem sobie derby no i kolega mnie zepchnął i się wkurzyłem Dowody: Coś od siebie: bardzo przepraszam puściły mi nerwy 1 2
Junior Administrator WolnoLukasz Napisano 17 Lutego 2023 Junior Administrator Napisano 17 Lutego 2023 (edytowane) Kara minęła. Zamykam i przenoszę do archiwum Edytowane 17 Lutego 2023 przez WolnoLukasz
Rekomendowane odpowiedzi