Skocz do zawartości

KSL ukarany przez System


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: KSL

Nick osoby nakładającej kare: Konsola

Powód nałożenia kary:  Nie wykonanie prac społecznych na czas.

Krótki opis sytuacji: No hejka, po kilku miesiącach chętnie wróciłbym na serwer ale zapomniałem że nie dokończyłem prac społecznych na holo ( 135/150k ) po prostu przestałem wbijać na serwer i po upływie terminu wleciał banik.

Dowody: Nie wrzucę ssa bo nie mam pobranego GTA, jakby banik znikną to będzie pobierane.

Coś od siebie: Miłego dzionka niech się wiedzie.

  • Like 3
  • Haha 3
  • Jestem przeciw 2
  • Administrator
Napisano

Nie wykorzystałeś drugiej szansy i przez to na twoje konto został nałożony ban pernamentny bez możliwości apelacji.

Apelacje odrzucam.

  • Sad 1
  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...