KSL Napisano 8 Lutego 2023 Napisano 8 Lutego 2023 Nick: KSL Nick osoby nakładającej kare: Konsola Powód nałożenia kary: Nie wykonanie prac społecznych na czas. Krótki opis sytuacji: No hejka, po kilku miesiącach chętnie wróciłbym na serwer ale zapomniałem że nie dokończyłem prac społecznych na holo ( 135/150k ) po prostu przestałem wbijać na serwer i po upływie terminu wleciał banik. Dowody: Nie wrzucę ssa bo nie mam pobranego GTA, jakby banik znikną to będzie pobierane. Coś od siebie: Miłego dzionka niech się wiedzie. 3 3 2
Administrator NyKo Napisano 13 Lutego 2023 Administrator Napisano 13 Lutego 2023 Nie wykorzystałeś drugiej szansy i przez to na twoje konto został nałożony ban pernamentny bez możliwości apelacji. Apelacje odrzucam. 1
Rekomendowane odpowiedzi