Skocz do zawartości

Skarga na Malinowski997 oraz Woojtass558 v.2


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Miłym jest gdy piszą na ciebie zgloszeniei podczas zbierania sadzonek zeby jak najmniej straciż jeszcze cię potrącą żebys umarl i zebral jak najmniej tak jak mnie dosłownie 10 min temu nie pozdrawiam.

  • Jestem za 1
Napisano

Nie było żadnych nadużywanie aplikacji, były to zgłoszenia pewne i sprawdzone przez nas.  Jak widzimy, ze ktoś sadzi to zgłaszamy bo po to jest ta aplikacja, nie wiem dalej z czym macie problem ? Zioło jest nie legalne w tej grze i my wszystko robimy zeby tego nie było. 

  • Haha 2
Napisano
7 minut temu, Woojtass558 napisał:

Nie było żadnych nadużywanie aplikacji, były to zgłoszenia pewne i sprawdzone przez nas.  Jak widzimy, ze ktoś sadzi to zgłaszamy bo po to jest ta aplikacja, nie wiem dalej z czym macie problem ? Zioło jest nie legalne w tej grze i my wszystko robimy zeby tego nie było. 

image.png.005d6f95c963f387d2919b361329d10e.png

  • Jestem za 1
Napisano
35 minut temu, Woojtass558 napisał:

Nie było żadnych nadużywanie aplikacji, były to zgłoszenia pewne i sprawdzone przez nas.  Jak widzimy, ze ktoś sadzi to zgłaszamy bo po to jest ta aplikacja, nie wiem dalej z czym macie problem ? Zioło jest nie legalne w tej grze i my wszystko robimy zeby tego nie było. 

Sprawdzone i zgłoszone przez was bo to jedyne co na tym serwerze robicie czytaj: nadużywanie i przeszkadzanie innym czego nie zrozumiałeś z wszystkiego tego co ludzie napisali?

Napisano

A Was wszystkich dupka boli ze pomagamy LSPD ?

Napisano
26 minut temu, Woojtass558 napisał:

A Was wszystkich dupka boli ze pomagamy LSPD ?

Szkoda ze ludzie z lspd lajkują i dają +1 w reakcjach na skargę XD widzę ze ty dalej nie wiesz co robisz źle i nie zrozumiesz...

 

  • Haha 1
Napisano

Odniosę się do tego również i ja. Jako Lider organizacji NWW stwierdzam iż oskarżeni robią wszystko żeby utrudnić rozgrywkę, nam i innym osobą sadzących marihuanę 

Pozdrawiamy i liczymy na reakcję ze strony administracji, postaramy się też poszukać i podesłać nagrania/screenshot'y 

Napisano

Ja mogę dodać od siebie że byłem świadkiem jak na ogrodniku jeździł dwa dni temu za użytkownikiem bodajże "kukur" zgłosił jego platacje a następnie wrócił na ogrodnika i za kamieniem patrzał kto przygotowuje sadzonki i następnie za nimi podążał.

  • Jestem za 2
Napisano

A ja odniosę się do tego tak ze, jeżdżenie za kimś czy zgłaszanie plantacji nie jest zabronione w żadnym stopniu na tym serwerze, a ktoś robi aferę z niczego, my w jakiś tam sposób chcemy pomagać LSPD. I my nie utrudniamy rozgrywki bo jest taka aplikacja i my z niej po prostu korzystamy no i staramy się pomóc. 

Napisano

Mnie tez ładnie wykonfili dwa razy 100 sadzon napisałem report ze to już jest nękanie jakieś XDD a support mi pisze ze on nic nie może liczę na to ze oni obaj zostaną ukarani a wojtas jeszcze powinien muta dostać bo jest strasznie toksyczny 

  • Like 1
Napisano

Jakie nękanie ? To jest normalne zgłaszanie plantacji, jak widzimy, ze sadzisz to cię zgłaszamy bo marihuana jest nie legalna na tym serwerze, jak ci coś przeszkadza to nie musisz mnie słuchać. 

Napisano

dalej nie potrafisz zrozumieć co znaczy  nadużywać przeczytaj definicję tego słowa raz drugi trzeci może zrozumiesz o co tu każdemu się rozchodzi.

Napisano
35 minut temu, Woojtass558 napisał:

Jakie nękanie ? To jest normalne zgłaszanie plantacji, jak widzimy, ze sadzisz to cię zgłaszamy bo marihuana jest nie legalna na tym serwerze, jak ci coś przeszkadza to nie musisz mnie słuchać. 

Nie masz może więcej argumentów na swoją obronę? Bo co twoją nową wypowiedź w kółko piszesz o tym samym. 

Napisano (edytowane)
41 minut temu, Woojtass558 napisał:

Jakie nękanie ? To jest normalne zgłaszanie plantacji, jak widzimy, ze sadzisz to cię zgłaszamy bo marihuana jest nie legalna na tym serwerze, jak ci coś przeszkadza to nie musisz mnie słuchać. 

Jezeli nie jest "legalna w Grze" to ciekawe jest to ze sami tez sadzicie.

Edytowane przez Fabian2051
Napisano

@MilermiSNie, nie mam innych argumentów bo nie zgadzam się z Wami wszystkimi, i tak szybko się nie poddamy. 

Napisano (edytowane)
32 minuty temu, Woojtass558 napisał:

@Fabian2051kolego my nie sadzimy tylko zgłaszamy i pomagamy LSPD.

To po co wam pojazdy z dużym bagaznikiem glownie uzywane do sadzenia?

Edytowane przez OskarekBetter
Napisano

Ostatnio jadąc na grape mijałem malinowskiego 4/5 razy w tunelu po zgłoszeniu sadzonek gracza @SteepeQ*stał sobie i czekał aż policjant @Emexisposprzata po plantacji

wiem że to @Emexisbo podjechałem sprawdzić kto jest na górze żeby ostrzec o pewnej osobie czającej się w tunelu :)

dodatkowo gracz @Pizdzidrutwczoraj pytał się mnie czy mam posadzone sadzonki w naszym miejscu (nie napisze dokładnie gdzie hehe) bo malinowski się tam kręci - dodam że jest to w LS

 

  • Like 1
Napisano

Witam,

Nie będę obierał żadnej ze stron po prostu wypowiem się co ja myślę o tej sytuacji.
Wiadomo ze nie od dziś ludzie skłonni byli do zgłaszania plantacji i nie raz pisane były skargi, i zawsze tłumaczeniem osób które były oskarżane o rzekome utrudnianie rozgrywki tłumaczyli się tym ze cytuje "Jest taka opcja to ją wykorzystuje" i tu się zgodzę dodana została taka opcja umożliwiająca zgłoszenie nie legalnej plantacji, rozumiem ze usuniecie tej opcji spowodowało by mocny spadek cen suszu bo wtedy każdy sadziłby gdzie popadnie a jedynym zagrożeniem było by lspd, aczkolwiek czy nie rozsądniejszym ze strony kochanej administracji byłoby przerobienie aplikacji służącej do zgłaszania w taki sposób że zgłoszeń na plantacje byłyby załóżmy 2 na 24h, tylko tak zostają wtedy pozostałe 2 punkty zgłoszeń czyli niewłaściwe parkowanie i niebezpieczna jazda i wtedy ten system musiałby zostać zmieniony np. gdy chcemy zgłosić pojazd który jest nie właściwie zaparkowany wybieramy te opcje po czym pojawia się kursor na ekranie i po nakierowaniu  go na pojazd niepopranie zaparkowany klikamy i wysyłamy zgłoszenie bez możliwości wpisania żadnej dodatkowej wiadomości żeby zapobiec wykorzystywaniu zgłoszenia za niewłaściwe parkowanie na rzekome zgłoszenie plantacji, a na zgłoszenie za niebezpieczna jazdę pojawiał by się panel w którym wybierasz gracza który stwarza zagrożenie na drodze i to wyglądałby tak jak np. podczas wybierania auta które chcemy udostępnić i wtedy zamiast aut byli by gracze.


To jest moja opinia niektórzy mogą się oczywiście nie zgadzać, nie mam nic przeciwko temu.

  • Confused 1
  • Jestem za 1
  • Jestem przeciw 1
Napisano (edytowane)

8154730D-57DE-434E-83B4-2A0D844F4726.pngnawiazując to co wusz napisał przed chwilką 

Edytowane przez Ciulala02
Napisano

Zgadzam się z @Lerciak i ma 100% racje jeżeli chodzi o śledztwo w tej sprawie. 

Napisano

Też  dołożę od siebie cegiełkę ,ponieważ ten gracz regularnie zgłasza czyjeś sadzonki oraz wjeżdża na tereny prywatne, jedzie za kimś kilka kilometrów ,aby zgłosić czyjeś sadzonki. 
 Dowód rzeczowy w postaci filmu jak malinowski997 sprytnie i mądrze chowa się za jakimś obiektem. Jakiś czas później zjawiła się tam policja. :) I nie był to pierwszy raz kiedy malinowski997 zgłasza moje sadzonki lub członków z mojej organizacji.

 

Napisano

Kolego a czy ja mam jakikolwiek zakaz jeżdżenia tam koło ciebie gdzieś to jest napisane , że mi nie wolno ? nie wjechałem na twoją posesje tylko byłem z boku czy stanąłem Ci koło sadzonek z telefonem ? Nie , nie stanąłem tylko byłem dalej i nic nie masz mi do zarzucenia tyle w temacie .

  • Haha 1
Napisano
21 minut temu, Malinowski997 napisał:

Kolego a czy ja mam jakikolwiek zakaz jeżdżenia tam koło ciebie gdzieś to jest napisane , że mi nie wolno ? nie wjechałem na twoją posesje tylko byłem z boku czy stanąłem Ci koło sadzonek z telefonem ? Nie , nie stanąłem tylko byłem dalej i nic nie masz mi do zarzucenia tyle w temacie .

A dlaczego stales z boku? No nie mów ze jak jechales to poszedles afk i auto tam samo zajechalo. Po cos tam byles i kazdy wie po co.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...