Paczeq123 Napisano 2 Maja 2019 Napisano 2 Maja 2019 Zarejestrowałem się na serwer pograłem pół godziny dostałem laga i od tamtej pory nie mogę wejść na serwer pojawia się komunikat RAGE MP: Connecting lost. Reconnecting...
Paczeq123 Napisano 2 Maja 2019 Autor Napisano 2 Maja 2019 Możesz spróbować się połączyć przez "DIRECT CONNECT" 54.37.128.15:22005 <--- wklejasz tam to i klikasz Connect. Mi pomogło. 1
Rekomendowane odpowiedzi