Skocz do zawartości

Problem z wejściem na serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Zarejestrowałem się na serwer pograłem pół godziny dostałem laga i od tamtej pory nie mogę wejść na serwer pojawia się komunikat RAGE MP: Connecting lost. Reconnecting...

Napisano

Możesz spróbować się połączyć przez "DIRECT CONNECT" 54.37.128.15:22005 <--- wklejasz tam to i klikasz Connect. Mi pomogło.

  • Like 1
  • DragonuS zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...