Skocz do zawartości

Kig4m ukarany przez WolnoLukasz


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: Kig4m

Nick osoby nakładającej kare: @WolnoLukasz

Powód nałożenia kary: Toksycznosc

Krótki opis sytuacji: jadac przez mirror spotkalem kolege @Mr_HARRY minalem go wiec napisalem na "/g @70 dc kurwiu"

Dowody: image.png

Coś od siebie: Wiem ze bylo to nie przemyslane, nie chcialem nikogo urazic, sam harry tez nie czuje sie urazony, obiecuje iz taka sytuacja nie bedzie miala miejsca. Chcialbym przeproic harrego jesli czuje nie urazony oraz administracje za owa sytuacje

  • Jestem za 1
  • Junior Administrator
Napisano

Na przyszłość. Na czacie globalnym jest ogólny zakaz bycia toksycznym i nie ma różnicy czy piszesz to do znajomego czy do innej osoby.
Mam nadzieję ze zrobiłeś to ostatni raz i zrozumiałeś swój błąd.

Kara w momencie jak wejdziesz na serwer -  zostanie zdjęta.

Apelacje zamykam i przenoszę do archiwum.

  • WolnoLukasz zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...