Kig4m Napisano 23 Stycznia 2023 Napisano 23 Stycznia 2023 Nick: Kig4m Nick osoby nakładającej kare: @WolnoLukasz Powód nałożenia kary: Toksycznosc Krótki opis sytuacji: jadac przez mirror spotkalem kolege @Mr_HARRY minalem go wiec napisalem na "/g @70 dc kurwiu" Dowody: Coś od siebie: Wiem ze bylo to nie przemyslane, nie chcialem nikogo urazic, sam harry tez nie czuje sie urazony, obiecuje iz taka sytuacja nie bedzie miala miejsca. Chcialbym przeproic harrego jesli czuje nie urazony oraz administracje za owa sytuacje 1
Junior Administrator WolnoLukasz Napisano 24 Stycznia 2023 Junior Administrator Napisano 24 Stycznia 2023 Na przyszłość. Na czacie globalnym jest ogólny zakaz bycia toksycznym i nie ma różnicy czy piszesz to do znajomego czy do innej osoby. Mam nadzieję ze zrobiłeś to ostatni raz i zrozumiałeś swój błąd.Kara w momencie jak wejdziesz na serwer - zostanie zdjęta.Apelacje zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi