T_I_M_O_N Napisano 19 Stycznia 2023 Napisano 19 Stycznia 2023 NICK : RyDeL Nick osoby nakładajacej kare _WirluS_ Powód nałozenia kary: _Kupno konta oraz handel majątkiem opis sytuacji : Krótko zwięźle i na temat Dostałem bana na swoim koncie nick: RyDeL za handel majątkiem , nie będę kłamał ktoś mi konto ukradł czy cos po prostu je sprzedałem z biegiem czasu żałuje że tak postąpiłem bo dobrze mi się grało na tym serwerze , byłem stałym graczem który się już czegoś tam dorobił. dowody: brak coś od siebie :Tak jak wyżej jest mi głupio i szkoda z biegiem czasu ze tak postąpiłem bo przez to urwał mi się kontakt z paroma znajomymi z serwera a dobrze się tam grało i chciałbym wrócić na serwer i zacząć od nowa , nie byłem problemowym graczem przez tyle czasu co grałem dostałem może jedno czy dwa ostrzeżenia ale chyba nawet nigdy prawka nie straciłem o ile dobrze pamiętam ale to już wy możecie sprawdzić bo mogę się mylić , i chciałbym dostać druga szanse na nowy start na serwerze, napisałbym osobiście apelacje ale niestety nie mam dostępu do konta na forum . Apelacja wstawiam za gracza RyDeL i nie odpowiadam za jej treść. 2 3 11
Administrator NyKo Napisano 26 Stycznia 2023 Administrator Napisano 26 Stycznia 2023 Handel poza serwerem jest surowo zabroniony, tym bardziej kontem w grze. Zrobiłeś to na własną odpowiedzialność i dobrze wiedziałeś jakie mogą być tego konsekwencje. Apelacje odrzucam.
Rekomendowane odpowiedzi