Skocz do zawartości

Skarga na istotę - Lobix


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 18.01.2023  19:12

Nick oskarżającego: @WojteQ

Nick oskarżonego:  @Lobix

Powód napisania skargi:  Rzadko reaguje na takie incydenty jednak do tego gracza mam bardzo mieszane uczucia ze względu na to jak się zachowuje oraz co sobą reprezentuje. Gracz pomylił czat globalny z lokalnym bądź innym czym złamał regulamin serwera w sposób haniebny korzystając z tego ,że na serwerze nie było nikogo z administracji. 

Dowody w postaci logów lub screenshotów:

image.png

Edytowane przez WojteQ
  • Jestem za 3
  • Administrator
Napisano

@Lobix zostanie ukarany za ogłaszanie na czacie g/p.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...