WojteQ Napisano 18 Stycznia 2023 Napisano 18 Stycznia 2023 (edytowane) Data i godzina zdarzenia: 18.01.2023 19:12 Nick oskarżającego: @WojteQ Nick oskarżonego: @Lobix Powód napisania skargi: Rzadko reaguje na takie incydenty jednak do tego gracza mam bardzo mieszane uczucia ze względu na to jak się zachowuje oraz co sobą reprezentuje. Gracz pomylił czat globalny z lokalnym bądź innym czym złamał regulamin serwera w sposób haniebny korzystając z tego ,że na serwerze nie było nikogo z administracji. Dowody w postaci logów lub screenshotów: Edytowane 18 Stycznia 2023 przez WojteQ 3
Administrator Beezy Napisano 19 Stycznia 2023 Administrator Napisano 19 Stycznia 2023 @Lobix zostanie ukarany za ogłaszanie na czacie g/p.
Rekomendowane odpowiedzi