Skocz do zawartości

Skarga na WojteQ


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 18.01.2023 Godz: 19:33

Nick oskarżającego: @Lobix

Nick oskarżonego:  @WojteQ

Powód napisania skargi: Jazda nie zgodnie z przepisami (Mialem pierszeństwo) obraza mojego mienia (słowo idiot nie skierowałem prosto do niego lecz on zrobił to bez wachania)

Dowody w postaci logów lub screenshotów:  https://medal.tv/games/gta-v/clips/RdhgLaNWtKJ3j/d1337bHiM6kV?invite=cr-MSw0UHQsMTU4NTM4NjczLA912710066_Zrzutekranu(87).thumb.png.199c2bba97552415c4bb206eb9fb8102.png233861430_Zrzutekranu(86).thumb.png.946c2e8924bce00e62725265f51395ca.png

  • Haha 2
  • Administrator
Napisano

@WojteQ zostanie ukarany za toksyczność, natomiast co do kolizji:

  • Skarga o taranowanie będzie automatycznie odrzucana, takie sytuacje rozwiązujemy w raportach, wyjątkiem jest tylko wtedy kiedy gracz celowo utrudnia grę.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...