smovin Napisano 11 Stycznia 2023 Napisano 11 Stycznia 2023 Cześć, mam sprawę dotyczącą drugiego konta, wczoraj się zalogowałem na serwer gdyż miałem zapisane pasy przy logowaniu. Później wieczorkiem chciałem znów lecz coś się zepsuło i musiałem pobierać całe zasoby serwera i związku z tym zniknęły mi hasło i login. No i problem w tym, że nie mam pojęcia jakie jest hasło, ponieważ konto dawno założyłem (w 2020 roku) a przez ten cały czas miałem pasy zapamiętane przy logowaniu:/ nazwa konta 'iyouxin' nie pamiętam też na jakim emailu było założone konto na forum... hasło i email do konta mogło być związane z moim nazwiskiem Cabaj. Z góry dziękuję za pomoc. podrzucę tu kilka ss z fotoradarów bo tylko takie znalazłem w folderze rage dla pewności, że to moje konto.
Administrator NyKo Napisano 12 Stycznia 2023 Administrator Napisano 12 Stycznia 2023 Wejdź na naszego discorda oraz skorzystaj z kanału kontakt-z-administracja i opisz swój problem.
Rekomendowane odpowiedzi