Skocz do zawartości

Skarga na Lobix


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 06.01.2023

Nick oskarżającego: Matheusz02

Nick oskarżonego: Lobix

Powód napisania skargi: Celowe taranowanie, utrudnianie pracy podczas służby

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 2 nagrania - pierwsze celowo któryś raz z rzędu staranował, drugie w czasie postoju i szukania folderu z zapisaną powtórka po wjechaniu w stację i zepsucia całego radiowozu wybuchem widać celową próbę taranowania (stałem na ręcznym)

 https://imgur.com/a/t9aNjOc

  • Junior Administrator
Napisano

Gracz @Lobix zostanie ukarany za Taranowanie oraz Prowokacje LSPD.

  • Stasiowee zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...