Skocz do zawartości

Problem z avatarem w grze.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, mam taki problem, że avatar na forum zmieniałam już bodajże z 3-4razy i wszystko na forum działa, lecz jak wchodze na serwer to już go nie wczytuje i jest standardowy.
Bylibyśmy w stanie coś z tym poradzić czy nie za bardzo?
Dziękuje za szybką pomoc ;) 

Edytowane przez Ledzixia
Napisano

Czy problem nadal występuje? Czasami zmiana awatara potrafi zająć kilka godzin zanim zsynchronizuje się forum z grą.

Jeżeli niestety tak się nie stało, najpewniej będzie potrzebna interwencja administracji.

Napisano
6 godzin temu, Ditru napisał:

Czy problem nadal występuje? Czasami zmiana awatara potrafi zająć kilka godzin zanim zsynchronizuje się forum z grą.

Jeżeli niestety tak się nie stało, najpewniej będzie potrzebna interwencja administracji.

Wszystko bez zmian.
Próbowałam z różnych przeglądarek ale bez skutku.
Poczekam w takim razie na jakąś reakcję/decyzję administracji.


PS.
Koleżanka ma tak samo oczywiście rejestrowała się w ten sam dzień co ja, czyżby mógłbym być jakiś problem w tamtym okresie?
Osoby teraz zaczynające nie mają tego problemu. :( 

Napisano

Masz zsynchronizowane konto z gry z kontem na forum?
Jeśli tak, a nadal nie widać avka, to musisz czekać na reakcję administracji (najszybciej zrobić to na serwerowym DC na kanale "Pomoc"). 

  • 3 miesiące temu...
Napisano

Problem został rozwiązany. Zamykam i przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...