Ledzixia Napisano 24 Grudnia 2022 Napisano 24 Grudnia 2022 (edytowane) Witam, mam taki problem, że avatar na forum zmieniałam już bodajże z 3-4razy i wszystko na forum działa, lecz jak wchodze na serwer to już go nie wczytuje i jest standardowy. Bylibyśmy w stanie coś z tym poradzić czy nie za bardzo? Dziękuje za szybką pomoc Edytowane 25 Grudnia 2022 przez Ledzixia
Ditru Napisano 27 Grudnia 2022 Napisano 27 Grudnia 2022 Czy problem nadal występuje? Czasami zmiana awatara potrafi zająć kilka godzin zanim zsynchronizuje się forum z grą. Jeżeli niestety tak się nie stało, najpewniej będzie potrzebna interwencja administracji.
Ledzixia Napisano 27 Grudnia 2022 Autor Napisano 27 Grudnia 2022 6 godzin temu, Ditru napisał: Czy problem nadal występuje? Czasami zmiana awatara potrafi zająć kilka godzin zanim zsynchronizuje się forum z grą. Jeżeli niestety tak się nie stało, najpewniej będzie potrzebna interwencja administracji. Wszystko bez zmian. Próbowałam z różnych przeglądarek ale bez skutku. Poczekam w takim razie na jakąś reakcję/decyzję administracji. PS. Koleżanka ma tak samo oczywiście rejestrowała się w ten sam dzień co ja, czyżby mógłbym być jakiś problem w tamtym okresie? Osoby teraz zaczynające nie mają tego problemu.
Ice_ Napisano 27 Grudnia 2022 Napisano 27 Grudnia 2022 Masz zsynchronizowane konto z gry z kontem na forum? Jeśli tak, a nadal nie widać avka, to musisz czekać na reakcję administracji (najszybciej zrobić to na serwerowym DC na kanale "Pomoc").
Arrow Napisano 4 Kwietnia 2023 Napisano 4 Kwietnia 2023 Problem został rozwiązany. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi