Skocz do zawartości

Skarga na Penterka


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Po raz drugi nie informujesz o skardze XD 
caly czas mi rodzine wyzywasz jak jakis 12latek XD  Placz dalej 

Napisano

PS Sam wszedles na ulice kiedy jechalem XD  

Napisano (edytowane)

i co ci do tego bylo mnie celowo nie potrącać bo wiesz ze mamy spine i poz nie mam 12lat ty masz tyle na poziomie rozumowania

Edytowane przez Lobix
Napisano
1 minutę temu, Lobix napisał:

i co ci do tego bylo mnie celowo nie potrącać bo wiesz ze mamy spine i poz nie mam 12lat ty masz tyle na poziomie rozumowania

no tak mam 12 lat  i wyzywam ci rodzine tak jak ty mi no margines XD 
no tak zapomnialem ze to peirwsze w reporcie sie splakales  😘

Napisano (edytowane)

Wiem, że nie mogę udzielać się tutaj i mi punkty grożą ale Lobix, sam odwalasz często i nie jesteś święty. Po za tym byłeś przy spawnie więc nie widze dużego problemu. 

Edytowane przez Barteqtomarka
  • Haha 1
Napisano

Strasznie naciągany ten VDM, dlatego skargę odrzucam.

  • Like 2
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...