Skocz do zawartości

Skarga na gracza "Burer"


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: Dnia 11.12.2022 o godzinie 18:41

Nick oskarżającego: Lobix

Nick oskarżonego: Burer

Powód napisania skargi: Piszę skargę z powodu niesłusznej długiej odsiadki wydanej przez członka LSPD o psełdonimie "Burer".  został wydany na mnie wyrok wysokości 120minut odsiadki.Oskarzony napisał Cytuję "Wyjście podczas aresztu bądź ucieczka do interioru lub celowe samobójstwo - Areszt 120 min" napisałem do niego , gdyż oszukał mnie ,ponieważ powiedział za 2 razem gdy kolega mnie podwiózł pod auto ,że kara zostanie znacznie skrócona jeśli się poddam.  Uwierzyłem mu lecz na komisariacie się bardzo zdziwiłem gdy został przedstawiony mi wyrok. Prosiłbym o odpowiednią karę dal oskarżonego za nieuczciwość i niesłusznego oskarżenia mnie o rzeczy których nie zrobiłem. Niestety nie mam nagrania ani oskarżony nie chciał mi go udostępnić lecz administracja raczej może go o te nagranie poprosić. Pozdrawiam Serdecznie Lobix

 
Edytowane przez Lobix
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...