Skocz do zawartości

Skarga na Bad_Boy


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 01.05.2019 14:09

Nick oskarżającego: Cyrlix

Nick oskarżonego: Bad_Boy

Powód napisania skargi: Strata pieniędzy w wyniku oszustwa

Gracz Bad_Boy sprzedał mi za 6k virgo 3.4 twierdząc że jest to 4.3 sprzedaż odbyła się poza giełdą więc nie miałem mozliwości potwierdzenia że jest to silnik 4.3 

 

Napisano

Wtrącam się!
Wystarczy w handlu najechać myszką na symbol pojazdu, a tam pojawiają się wszystkie dane pojazdu.
Bajdełej, jakieś SS'y/nagrania z rozmowy? Bez dowodu nie ma kary.

Napisano
7 godzin temu, Hewret napisał:

Wtrącam się!
Wystarczy w handlu najechać myszką na symbol pojazdu, a tam pojawiają się wszystkie dane pojazdu.
Bajdełej, jakieś SS'y/nagrania z rozmowy? Bez dowodu nie ma kary.

Nie ma tam informacji na temat silnika

  • Developer/owner
Napisano

Czy posiadasz jakieś dowody, które potwierdzą, że gracz mówił o innej wersji silnikowej niż jest w rzeczywistości? 

  • 1 miesiąc temu...
  • Developer/owner
Napisano

@Cyrlix ponawiam pytanie, jak nie odpowiesz apelacja zostanie przeniesiona do archiwum.

  • 2 tygodnie później...
Napisano
W dniu 1.05.2019 o 23:45, Guttural napisał:

Peszek.Tyle w temacie

Nie peszek, a oszustwo. Jeśli nie masz żadnych konkretów do dodania w sprawie, to nie wypowiadaj się.

  • Like 1
  • Developer/owner
Napisano

Z powodu braku zainteresowania przez oskarżającego temat zostaje zamknięty.

  • proklin zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...