Cyrlix Napisano 1 Maja 2019 Napisano 1 Maja 2019 Data i godzina zdarzenia: 01.05.2019 14:09 Nick oskarżającego: Cyrlix Nick oskarżonego: Bad_Boy Powód napisania skargi: Strata pieniędzy w wyniku oszustwa Gracz Bad_Boy sprzedał mi za 6k virgo 3.4 twierdząc że jest to 4.3 sprzedaż odbyła się poza giełdą więc nie miałem mozliwości potwierdzenia że jest to silnik 4.3
Hewret Napisano 1 Maja 2019 Napisano 1 Maja 2019 Wtrącam się! Wystarczy w handlu najechać myszką na symbol pojazdu, a tam pojawiają się wszystkie dane pojazdu. Bajdełej, jakieś SS'y/nagrania z rozmowy? Bez dowodu nie ma kary.
VeltY. Napisano 1 Maja 2019 Napisano 1 Maja 2019 7 godzin temu, Hewret napisał: Wtrącam się! Wystarczy w handlu najechać myszką na symbol pojazdu, a tam pojawiają się wszystkie dane pojazdu. Bajdełej, jakieś SS'y/nagrania z rozmowy? Bez dowodu nie ma kary. Nie ma tam informacji na temat silnika
Developer/owner proklin Napisano 6 Maja 2019 Developer/owner Napisano 6 Maja 2019 Czy posiadasz jakieś dowody, które potwierdzą, że gracz mówił o innej wersji silnikowej niż jest w rzeczywistości?
Developer/owner proklin Napisano 12 Czerwca 2019 Developer/owner Napisano 12 Czerwca 2019 @Cyrlix ponawiam pytanie, jak nie odpowiesz apelacja zostanie przeniesiona do archiwum.
Payro Napisano 20 Czerwca 2019 Napisano 20 Czerwca 2019 W dniu 1.05.2019 o 23:45, Guttural napisał: Peszek.Tyle w temacie Nie peszek, a oszustwo. Jeśli nie masz żadnych konkretów do dodania w sprawie, to nie wypowiadaj się. 1
Developer/owner proklin Napisano 28 Czerwca 2019 Developer/owner Napisano 28 Czerwca 2019 Z powodu braku zainteresowania przez oskarżającego temat zostaje zamknięty.
Rekomendowane odpowiedzi