Skocz do zawartości

Skarga na WBS


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 26.11.2022 , chwilkę przed 14;00 

Nick oskarżającego: jozin

Nick oskarżonego: WBS

Powód napisania skargi: gracz oszukał mnie na demont pojazdu , dogadaliśmy się na discordzie w sprawie pojazdu cypher z demontem 187k gdy kupiłem pojazd zobaczylem że brakuje pasów słonecznych i demont wynosi 175k , napisałem do owego gracza ale nie raczy mi nawet odpisać , dlatego piszę skargę. 

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

Zrzut ekranu 2022-11-26 o 16.42.26.png

IMG_1328.jpg

dowód 1.png

  • Haha 1
  • Jestem za 1
Napisano

Masz pokazany tuning aut w oknie handlu, wystarczyło zobaczyć co jest w nim zamontowane,a nie na ślepo akceptować. Następnym razem zwracaj na to uwagę to nie będzie takich sytuacji. Skarga odrzucona.

  • Jestem za 4
  • Jestem przeciw 1
  • Sneezy zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...