jozin Napisano 26 Listopada 2022 Napisano 26 Listopada 2022 Data i godzina zdarzenia: 26.11.2022 , chwilkę przed 14;00 Nick oskarżającego: jozin Nick oskarżonego: WBS Powód napisania skargi: gracz oszukał mnie na demont pojazdu , dogadaliśmy się na discordzie w sprawie pojazdu cypher z demontem 187k gdy kupiłem pojazd zobaczylem że brakuje pasów słonecznych i demont wynosi 175k , napisałem do owego gracza ale nie raczy mi nawet odpisać , dlatego piszę skargę. Dowody w postaci logów lub screenshotów: 1 1
Sneezy Napisano 26 Listopada 2022 Napisano 26 Listopada 2022 Masz pokazany tuning aut w oknie handlu, wystarczyło zobaczyć co jest w nim zamontowane,a nie na ślepo akceptować. Następnym razem zwracaj na to uwagę to nie będzie takich sytuacji. Skarga odrzucona. 4 1
Rekomendowane odpowiedzi