Skocz do zawartości

Apelacja o unbana na Discord


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: FusiOnExO

Nick osoby nakładającej kare: Dyno BOT Fivelife

Powód nałożenia kary: Spam

Krótki opis sytuacji: Głupota ludzka, że człowiek nie miał włączonej weryfikacji dwu składnikowej. Wyciek danych na pewnej stronce spowodował, iż miałem włam na konto dsc oraz e-mail i wszędzie leciał spam tym fake discord nitro. Kolega napisał, że ktoś mi na discorda chyba wbił bo nitro rozsyła, szybko dodałem drugie zabezpieczenie z mobilnej aplikacji discorda, lecz było już za późno i ban od botów wleciał na połowie serwerów na jakich byłem.

Dowody: image.png.06e176624ebbfc2dea1864268c00f7ee.png

image.png.0250a9d8b6222977ad5fc3f3a21d57c5.png

Coś od siebie:  Wcześniej nie pisałem apelacji ponieważ nawet gdy pytałem administracji na serwerze opisując swoją sytuację, słyszałem, że niestety nie ma możliwości od odwołania się od bana na DSC. Teraz gdy widzę, iż inni gracze z sukcesem się odwołują, zobaczyłem i dla mnie "światełko w tunelu". Ze swojej strony mogę obiecać, iż taka sytuacja się nie powtórzy, oraz, że liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. Mój nick na DSC: FusiOnExO#4622

 

  • Like 3
Napisano

Liczę, że dobrze zabezpieczyłeś swoje konto i taka sytuacja się już nie powtórzy. Bana zdejmuję.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...