FusiOnExO Napisano 26 Listopada 2022 Napisano 26 Listopada 2022 Nick: FusiOnExO Nick osoby nakładającej kare: Dyno BOT Fivelife Powód nałożenia kary: Spam Krótki opis sytuacji: Głupota ludzka, że człowiek nie miał włączonej weryfikacji dwu składnikowej. Wyciek danych na pewnej stronce spowodował, iż miałem włam na konto dsc oraz e-mail i wszędzie leciał spam tym fake discord nitro. Kolega napisał, że ktoś mi na discorda chyba wbił bo nitro rozsyła, szybko dodałem drugie zabezpieczenie z mobilnej aplikacji discorda, lecz było już za późno i ban od botów wleciał na połowie serwerów na jakich byłem. Dowody: Coś od siebie: Wcześniej nie pisałem apelacji ponieważ nawet gdy pytałem administracji na serwerze opisując swoją sytuację, słyszałem, że niestety nie ma możliwości od odwołania się od bana na DSC. Teraz gdy widzę, iż inni gracze z sukcesem się odwołują, zobaczyłem i dla mnie "światełko w tunelu". Ze swojej strony mogę obiecać, iż taka sytuacja się nie powtórzy, oraz, że liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji. Mój nick na DSC: FusiOnExO#4622 3
Norcio_PL Napisano 26 Listopada 2022 Napisano 26 Listopada 2022 Liczę, że dobrze zabezpieczyłeś swoje konto i taka sytuacja się już nie powtórzy. Bana zdejmuję.
Rekomendowane odpowiedzi