Skocz do zawartości

grzeniro ukarany przez WolnoLukasz


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: grzeniro

Nick osoby nakładającej kare: WolnoLukasz

Powód nałożenia kary: Obraza administracji

Krótki opis sytuacji: dostałem bana za obrazę administratora (WolnoLukasz). Sytuacja wyglądała w taki sposób, że wygłupialiśmy się z chłopakami samochodami na mirror. Napisał on: "jak macie się taranować to won z mirror". Po jego wiadomości GRZECZNIE STANĄŁEM NA CHODNIKU przy mirror po czym straciłem prawko za taranowanie (2 kara). napisałem czy kolega jest odklejony za taką decyzję. Po czym dostałem bana za obrazę administracji. Faktycznie trochę mnie poniosło i przemyślałem swoje zachowanie. Jednak uważam, że ja jako jedyny przestałem taranować i jako pierwszy dostałem warna za taranowanie.

Dowody: -

Coś od siebie:  Popełniłem błąd przyznaje się do tego i przepraszam moderatora WolnoLukasz za niestosowne zachowanie.

  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator
Napisano

Kara była jak najbardziej słuszna. Ban kończy się 19 stycznia.

Apelacje odrzucam.

  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...