grzeniro Napisano 25 Listopada 2022 Napisano 25 Listopada 2022 Nick: grzeniro Nick osoby nakładającej kare: WolnoLukasz Powód nałożenia kary: Obraza administracji Krótki opis sytuacji: dostałem bana za obrazę administratora (WolnoLukasz). Sytuacja wyglądała w taki sposób, że wygłupialiśmy się z chłopakami samochodami na mirror. Napisał on: "jak macie się taranować to won z mirror". Po jego wiadomości GRZECZNIE STANĄŁEM NA CHODNIKU przy mirror po czym straciłem prawko za taranowanie (2 kara). napisałem czy kolega jest odklejony za taką decyzję. Po czym dostałem bana za obrazę administracji. Faktycznie trochę mnie poniosło i przemyślałem swoje zachowanie. Jednak uważam, że ja jako jedyny przestałem taranować i jako pierwszy dostałem warna za taranowanie. Dowody: - Coś od siebie: Popełniłem błąd przyznaje się do tego i przepraszam moderatora WolnoLukasz za niestosowne zachowanie.
Administrator NyKo Napisano 13 Stycznia 2023 Administrator Napisano 13 Stycznia 2023 Kara była jak najbardziej słuszna. Ban kończy się 19 stycznia. Apelacje odrzucam.
Rekomendowane odpowiedzi