Skocz do zawartości

Skarga na Wafl cz. 2


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 21.11.2022 00:30

Nick oskarżającego: Monalisa

Nick oskarżonego: Wafl

Powód napisania skargi: Nękanie serwerowe, zabijanie, przyznanie sie do winy. Witam serdecznie odkąd zacząłem grać na serwerze nęka mnie Waflu oraz Kowlu na serwerze. 

Zabijają mnie podczas prac dorywczych typu: Mechanik, Konwojent, itd. 

Ubliżają mi tekstami typu "pedał, cwel" itd.  dzisiaj pod wpływem prowokacji korupcyjnej wyciągnąłem informacje potwierdzające zdarzenia które opisuje.

Jestem nowym graczem, i jestem zmuszony pisać takie skargi jak te, aby grać bez problemów, nie będąc zabijanym. Abym miał święty spokój.

Chciałbym pracować jako mechanik nie będąc zabijanym poprzez auto jedno z oskarżonych.

Jest to totalny griefing oraz toxic, nowym graczom odechciewa się grać przez takie zachowania jakie opisałem powyżej.

Czy jak zapłace 5 tysięcy będę miał spokój, który nikt inny nie potrafi mi zagwarantować.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 

1.png

2.png

3.png

  • Haha 2
Napisano

Same screeny z Discorda nie wystarczą, nic one nie wnoszą, dodatkowo nigdy nie mamy pewności, że osobą z która piszesz jest naprawdę tą samą osobą co na serwerze.
Skargę odrzucam oraz zamykam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...