Skocz do zawartości

grzeniro ukarany przez WolnoLukasz


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: grzeniro

Nick osoby nakładającej kare: WolnoLukasz

Powód nałożenia kary: Obraza administracji

Krótki opis sytuacji: dostałem bana za obrazę administratora (WolnoLukasz). Sytuacja wyglądała w taki sposób, że wygłupialiśmy się z chłopakami samochodami na mirror. Napisał on: "jak macie się taranować to won z mirror". Po jego wiadomości GRZECZNIE STANĄŁEM NA CHODNIKU przy mirror po czym straciłem prawko za taranowanie (2 kara). napisałem czy kolega jest odklejony za taką decyzję. Po czym dostałem bana za obrazę administracji. Faktycznie trochę mnie poniosło i przemyślałem swoje zachowanie. Jednak uważam, że ja jako jedyny przestałem taranować i jako pierwszy dostałem warna za taranowanie.

Dowody: -

Coś od siebie:  Popełniłem błąd przyznaje się do tego.

  • Junior Administrator
Napisano

Przed chwilą odrzuciłem twoją apelację. Odpowiedź jest taka sama jak jak tutaj : 

 

Apelacje Zamykam i przenoszę do Archiwum.

  • WolnoLukasz zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...