Skocz do zawartości

grzeniro ukarany przez WolnoLukasz


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: grzeniro

Nick osoby nakładającej kare: WolnoLukasz

Powód nałożenia kary: Obraza administracji

Krótki opis sytuacji: dostałem bana za obrazę administratora (WolnoLukasz). Sytuacja wyglądała w taki sposób, że wygłupialiśmy się z chłopakami samochodami na mirror. Napisał on: "jak macie się taranować to won z mirror". Po jego wiadomości grzecznie stanąłem na chodniku przy mirror po czym straciłem prawko za taranowanie (2 kara). Grzecznie napisałem czy kolega jest odklejony za taką decyzję. Po czym dostałem bana za obrazę administracji. Było to raczej napisane w formie żartobliwej, a kolega chyba źle zrozumiał intencje.

Dowody: -

Coś od siebie:  Jest jakaś opcja rozwiązania tej sytuacji polubownie, ponieważ według mnie kolega zbyt mocno wziął do siebie to co napisałem.

  • Junior Administrator
Napisano

Odwalaliście na mirror, faktycznie napisałem "won z mirror" po czym totalnie nikt z was ( tych co odwalaliście ) nie zareagowaliście jakoś specjalnie. Także jak nie w taki sposób to w inny, po czym każdy z was dostał warna lub prawko ( zależnie od wcześniejszych kar )

 

image.png.86ed8c77919fee2dce5de240726fe999.png

Ja to tylko tutaj zostawię, jak grzecznie mi napisałeś ze jestem odklejony. Widocznie nie załapałem żartobliwej intencji :d

 

Następnym razem przemyśl swoje zachowanie. Na ten moment apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum

  • WolnoLukasz zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...