Skocz do zawartości

Skarga na Igorancki66


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data i godzina zdarzenia: 15.11.2022 22:00

Nick oskarżającego: Fisek

Nick oskarżonego: Igorancki66

Powód napisania skargi: Wymieniłem się na auto niezgodne z opisem. Auto miało być ft ft, a ma tylko ft do vmaxu i parę części wizu. Miało mieć również od 250-300k dem. kiedy demontu ma 238484.40$. Chciałbym otrzymać cenę demontu tune, którego nie ma lub ostatecznie odwrócenia trade'a. Wysyłam narazie najpotrzebniejsze ssy, jakby rozpatrujący chciał całą konwersację to proszę o napisanie na pm.

Dowody w postaci logów lub screenshotów: 
image.png


image.png.b6088d7848001a488a773334c1f3082e.png
image.png.1b9a43b7a74c33fec04fd33a81ba8f58.png
image.png.4a67e0d0009e3748e4da7f813e846f7a.png
image.png.d7a4d1417bb5dd6eb451ae80c07c9e33.png
image.png.a4daeaca37d8456dd4ac84b2dde57b00.png
image.png.34b7361d5f5c44eaf3578caec7472601.png
image.png.d38f94f6455f19f042a986dd3658b05f.png
image.png.3d759408060eb790bdd8f8f389152043.png
 

Edytowane przez Fisek
  • Jestem za 2
Napisano (edytowane)

Właśnie na wypadek takich sytuacji macie podgląd tune auta w handlu. Następnym razem poproś o screena z demontem u tunera przed kupnem.

Jako, że to druga skarga o podobnej treści na @Igorancki66 radzę Ci dokładnie sprawdzać ile tego demontu mają Twoje auta przed sprzedażą, kolejna skarga skończy się banem.

Edytowane przez Sneezy
  • Sneezy zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...