Skocz do zawartości

odwołanie od zabrania prawa jazdy na 5 godzin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Dlaczego nie opisałeś dokładnie całej sytuacji? Powód za zabranie prawa jazdy to: "Ciągłe odwalanie, taranowanie, jazda pod prąd". Nie zabrałem go tylko za tą sytuacje na mechaniku. W ciągu jakiś 10 minut otrzymałem od graczy 4 raport na ciebie. Każdy sprawdziłem i otrzymałeś ostrzeżenie. Co do tego filmu to nie do końca wiem co przedstawia. Jeździsz do przodu, do tyłu, skręcać mogłeś i nie wiem na jakiej podstawie mam stwierdzić, że to bug, skoro na filmie nawet nie reagujesz (chodzi o rozmowę), a poznaje twój głos po twoim ładnym wyzywaniu na TS3. Dodatkowo nie zgłaszałeś raportem lub jakąkolwiek formą, że masz buga. Co do Szyszki, mówiłeś, że może to potwierdzić. Otóż raport za odwalanie był właśnie od niego, więc wątpię, żeby nagle zmienił zdanie. Podsumowując kara została nałożona za całokształt, a sytuacja na mechaniku tylko mnie przekonała, bug czy nie, tego nie jestem w stanie powiedzieć z powodów wyżej wymienionych. Apelacje odrzucam, a kara zostaje.

  • Herwi zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...