Exiorek Napisano 30 Kwietnia 2019 Napisano 30 Kwietnia 2019 Grand Theft Auto V 2019.04.30 - 18.51.12.03.DVR_Trim.mp4
Exiorek Napisano 30 Kwietnia 2019 Autor Napisano 30 Kwietnia 2019 1 minutę temu, Exiorek napisał: Nick: Exiorek Nick osoby nakładającej kare: Velty. Powód nałożenia kary: taranowanie Krótki opis sytuacji: na mechaniku samo jechało mi auto nwm dlaczego Dowody: załącznik na dole Coś od siebie: .... Grand Theft Auto V 2019.04.30 - 18.51.12.03.DVR_Trim.mp4 23 MB · 0 downloads
VeltY. Napisano 30 Kwietnia 2019 Napisano 30 Kwietnia 2019 Dlaczego nie opisałeś dokładnie całej sytuacji? Powód za zabranie prawa jazdy to: "Ciągłe odwalanie, taranowanie, jazda pod prąd". Nie zabrałem go tylko za tą sytuacje na mechaniku. W ciągu jakiś 10 minut otrzymałem od graczy 4 raport na ciebie. Każdy sprawdziłem i otrzymałeś ostrzeżenie. Co do tego filmu to nie do końca wiem co przedstawia. Jeździsz do przodu, do tyłu, skręcać mogłeś i nie wiem na jakiej podstawie mam stwierdzić, że to bug, skoro na filmie nawet nie reagujesz (chodzi o rozmowę), a poznaje twój głos po twoim ładnym wyzywaniu na TS3. Dodatkowo nie zgłaszałeś raportem lub jakąkolwiek formą, że masz buga. Co do Szyszki, mówiłeś, że może to potwierdzić. Otóż raport za odwalanie był właśnie od niego, więc wątpię, żeby nagle zmienił zdanie. Podsumowując kara została nałożona za całokształt, a sytuacja na mechaniku tylko mnie przekonała, bug czy nie, tego nie jestem w stanie powiedzieć z powodów wyżej wymienionych. Apelacje odrzucam, a kara zostaje.
Rekomendowane odpowiedzi