Skocz do zawartości

MichalJumper ukarany przez Kamilosław


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: MichalJumper

Nick osoby nakładającej kare: @Kamilosław

Powód nałożenia kary: Notoryczne odwalanie, brak poprawy

Krótki opis sytuacji: Bawiliśmy się z kolegami, zablokowaliśmy jednego gościa ręcznym

Dowody: 

Coś od siebie: No wiem, że powinienem się poprawić, ale odrabiałem holowniki miałem 150/250k i czas do 8 grudnia. Wiem, że raczej nic nie wskóram tą apelacją, ale jeśli, jest jeszcze jakaś opcja na danie mi ostatniej szansy to zgodzę się na wszystko (oczywiście nawet na czystke konta), ponieważ nie ma innego serwera do grania z kolegami i nie ma serwera na, którym się tak dobrze bawiłem i spędziłem tyle czasu.

Edytowane przez MichalJumper
  • Like 1
  • Haha 3
  • Confused 1
  • Sad 3
  • Jestem przeciw 2
  • 1 miesiąc temu...
  • Administrator
Napisano

Ostatnią szansę dostałeś w momencie akceptowania warunków powrotu na serwer. Jak widać twoje zachowanie nie uległo zmianie i postanowiłeś nadal utrudniać grę na serwerze innym graczom. Każda kolejna apelacja zostanie również odrzucona.

Zamykam i przenoszę do archiwum.

 

  • Like 1
  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...