Skocz do zawartości

Oszustwo mnie przez gracza KamilovskyPL


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Data i godzina zdarzenia: 5.11.2022 

Nick oskarżającego: konczyq

Nick oskarżonego: KamilovskyPL

Powód napisania skargi: Kupilem od gracza jestera classic 3.0 jak zapewnial jest ft fv i ma dokladnie 207k 900 pln  pomimo wielokrotnych zapewnien ze kwota demątażu wynosi wlasnie powyzsza kwote to zostalem oszukany przed chwila podjecalem na tunera wyszlo mi dokladnie 188k czyli19 900 mniej niz mialo byc auta nie zdematowalem mam wszystkie ss ile wyszlo na tunerze admin moze napewno sprawdzic czy cos dematowalem czy nie ss podsylam ponizej  jesli to bylo by nie wystarczajace to moge podeslac wiecej

image.pngimage.pngimage.thumb.png.aa6f780599fb48513ad1b31bc9d0e0dd.pngJimage.png

Napisano

Witam dopiero wróciłem z pracy ale wypowiem się ten Jester sprzedany z 2 dni temu był i nic on nie narzekał nagle coś teraz gada głupoty a pozatym widzę że części wizualne już są zmienione miałem inne więc coś demonotwal także ja nikogo nie oszukałem pozdrawiam miłego dnia życzę 

  • Haha 1
  • Jestem przeciw 1
Napisano (edytowane)

Żeby być uczciwym wrzucam są jak wyglądał i że montowałem cały ft za 296.680 PLN tuning demont to 70% więc 296.680%70=207.676

Screenshot_2022-11-07-18-18-44-26_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

IMG_20221107_181935.jpg

IMG_20221107_181926.jpg

IMG_20221107_181918.jpg

IMG_20221107_182404.jpg

IMG_20221107_182527.jpg

Edytowane przez KamilovskyPL
Dodałem ss
Napisano

@konczyq na Twoim screenie nie widać demontażu zderzaka przód, który był w tym aucie, do tego masz policzony demontaż 500$ co zmniejsza Ci kwotę która dostaniesz.

@KamilovskyPL Ty też masz montaż części liczony po 500$ więc same części wyszły taniej. 

Z tego co wyliczyłem widzę, że różnica to tylko 7k nie licząc cen montażu/demontażu i proponuje rozwiązanie, abyś Ty @KamilovskyPL po prostu mu te 7k dopłacił i zakończymy temat.

Napisano

Powiem szczerze uważam że bez żadnych dopłat powinno być i poprostu temat zakończony ale jeśli trzeba nie ma problemu 7k mogę doplacic :) pozdrawiam 

Napisano
2 godziny temu, Sneezy napisał:

@konczyq na Twoim screenie nie widać demontażu zderzaka przód, który był w tym aucie, do tego masz policzony demontaż 500$ co zmniejsza Ci kwotę która dostaniesz.

@KamilovskyPL Ty też masz montaż części liczony po 500$ więc same części wyszły taniej. 

Z tego co wyliczyłem widzę, że różnica to tylko 7k nie licząc cen montażu/demontażu i proponuje rozwiązanie, abyś Ty @KamilovskyPL po prostu mu te 7k dopłacił i zakończymy temat.

mordo sprawdz logi sam tuner pisal ze bug jest  wszystko jest w logach

Napisano

Dobrze rozumiem czyli droga administracji oraz ty konczyq daje ci 7k i sprawa zostaje zamknięta tak?

Napisano
3 minuty temu, KamilovskyPL napisał:

Dobrze rozumiem czyli droga administracji oraz ty konczyq daje ci 7k i sprawa zostaje zamknięta tak?

jak dlamnie okej :D

 

Napisano

Dostałem potwierdzenie, że pieniądze zostały oddane, więc skargę zamykam.

  • Sneezy zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...