21nakurwiator37 Napisano 4 Listopada 2022 Napisano 4 Listopada 2022 Nick: 21nakurwiator37 Nick osoby nakładającej kare:nie wiem Powód nałożenia kary: zły nick Krótki opis sytuacji: Witam ogólnie dowiedzialem sie od ziomka ze istniej server rpg w gta 5 wczesniej o nim nie wiedzialem i w gta gralem jedynie na online z racji tego ze w mta gralem prawie na kazdym serwerze rpg postanowilem wbic i tutaj po jakos godzinie od zalozenia konta dostalem bana jednakże chcialbym bardzo jeszcze tutaj pograc gdyż rozgrywka bardzo mi sie spodobala wiec chcialbym zmienic nick ewentualnie zerowanie konta itp 3
Administrator Beezy Napisano 5 Listopada 2022 Administrator Napisano 5 Listopada 2022 Tego konta nie możemy Ci przywrócić, jednak otrzymałeś ode mnie bana jedynie na konto w grze, bez reszty dodatków. Masz pozwolenie na założenie nowego konta, jednak prosiłbym o rozważne wybranie jego nazwy.
Rekomendowane odpowiedzi