Skocz do zawartości

ban na serwerze za nick


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: 21nakurwiator37 Nick osoby nakładającej kare:nie wiem Powód nałożenia kary: zły nick  Krótki opis sytuacji: Witam ogólnie dowiedzialem sie od ziomka ze istniej server rpg w gta 5 wczesniej o nim nie wiedzialem i w gta gralem jedynie na online z racji tego ze w mta gralem prawie na kazdym serwerze rpg postanowilem wbic i tutaj po jakos godzinie od zalozenia konta dostalem bana jednakże chcialbym bardzo jeszcze tutaj pograc gdyż rozgrywka bardzo mi sie spodobala wiec chcialbym zmienic nick ewentualnie zerowanie konta itp 

 

 

  • Haha 3
  • Administrator
Napisano

Tego konta nie możemy Ci przywrócić, jednak otrzymałeś ode mnie bana jedynie na konto w grze, bez reszty dodatków.

Masz pozwolenie na założenie nowego konta, jednak prosiłbym o rozważne wybranie jego nazwy.
 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...