Wafel_Czekoladowy Napisano 1 Listopada 2022 Napisano 1 Listopada 2022 Data i godzina zdarzenia: 01.11.2022 17:07 Nick oskarżającego: Wafel_Czekoladowy Nick oskarżonego: Kubsoneq Powód napisania skargi: Gracz Kubsoneq staranował mnie podczas jazdy pojazdem publicznym. Oberwałem tak mocno, że cały pasek HP mi zleciał i odrodziłem się w szpitalu. Po odrodzeniu podjechał do mnie gracz Sebasuchan i natknąłem się drugi raz na tą osobę, gdy zbiegiem okoliczności na niego natrafiliśmy, Sebasuchan napisał słowa w stylu "ej typie walnąłeś ziomka" na czacie. Kubsoneq wykręcał się na voice czacie po czym powiedział wulgarnie że któregoś z nas grzecznie mówiąc "walić". Dowody w postaci logów lub screenshotów: Film na platformie YouTube Taka notka odnośnie regulaminu skarg, zapoznałem się z nim. Wyczytałem, że nie powinno się wysyłać w skargi na forum odnośnie taranowania, lecz gdy wysłałem raport osoba administrująca, która przyjęła raport zleciła mi napisanie skargi ponieważ podobno ta część regulaminu nie została zmieniona. Mam nadzieję, że mój wniosek został utworzony zgodnie z regulaminem oraz, że zostanie pozytywnie rozpatrzony.
Administrator Beezy Napisano 3 Listopada 2022 Administrator Napisano 3 Listopada 2022 @Kubsoneq zostanie ukarany za VDM. 1
Rekomendowane odpowiedzi