Skocz do zawartości

Apelacja od bana z przed roku Niepamiętam za co


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: szymons12351

Nick osoby nakładającej kare: prokli bodajże

Powód nałożenia kary: Niestety nie pamiętam co to było ale bodajżę było to wykorzystanie błędu serwera 

Krótki opis sytuacji: Witam z tej strony szymon12351 ponad rok temu dostałem bana z tego co kojarze to bugowanie eq 

Dowody: Brak

Coś od siebie: Prawdę mówiąc nie jestem zabardzo dumny z tego bana i co mogę powiedzieć proszę o odblokowanie mnie na serwerze ponieważ chciałbym powrócić do grania na waszym serwerze a nie chce zakładać 2 konta 

  • Like 1
  • Jestem przeciw 1
  • 2 miesiące temu...
  • Administrator
Napisano

Nie wykonałeś prac społecznych w określonym czasie przez co na twoje konto został nałożonym ban pernamentny bez możliwości apelacji.

Apelacje odrzucam.

  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...