Krzysztof1996 Napisano 21 Października 2022 Napisano 21 Października 2022 (edytowane) Nick: unknown Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Chyba obraza administracji Krótki opis sytuacji: nie pamiętam było to 2 lata temu Dowody: --- Coś od siebie: Witam apeluję o ub na forum ponieważ chciałbym znów z niego korzystać niestety moje błędy z przeszłości mi tego nie umożliwiają. Nie pamiętam dokładnie dla czego tego bana mam ale cos kojarze ze w pakiecie z banem na dc było to 2 lata temu od tamtego czasu miałem dużo czasu na przemyślenie swoich czynów i wiem że postąpiłem źle mam nadzieję że moje czyny zostaną mi wybaczone i będę mógł znów korzystać z forum. Edytowane 21 Października 2022 przez Krzysztof1996
Administrator NyKo Napisano 14 Stycznia 2023 Administrator Napisano 14 Stycznia 2023 Ban na forum został zdjęty.
Rekomendowane odpowiedzi