Skocz do zawartości

unknown ukarany przez Proklin [na forum]


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)


Nick: unknown

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: Chyba obraza administracji 

Krótki opis sytuacji: nie pamiętam było to 2 lata temu

Dowody: ---

Coś od siebie: Witam apeluję o ub na forum ponieważ chciałbym znów z niego korzystać niestety moje błędy z przeszłości mi tego nie umożliwiają. Nie pamiętam dokładnie dla czego tego bana mam ale cos kojarze ze w pakiecie z banem na dc było to 2 lata temu od tamtego czasu miałem dużo czasu na przemyślenie swoich czynów i wiem że postąpiłem źle mam nadzieję że moje czyny zostaną mi wybaczone i będę mógł znów korzystać z forum.

 

Edytowane przez Krzysztof1996
  • 2 miesiące temu...
  • Administrator
Napisano

Ban na forum został zdjęty.

  • NyKo zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...