Skocz do zawartości

Kaferoo ukarany przez Herwi


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Kaferoo

Nick osoby nakładającej kare: Herwi

Powód nałożenia kary: Wykorzystywanie bugów serwera

Krótki opis sytuacji: Szukanie szybkiej formy zarobku

Dowody: Niestety brak

Coś od siebie: Z tego co wiem to nigdzie na forum ani w grze nikt nie pisał o tym, że nie wolno tego wykorzystywać a poza tym dostaliśmy o tym info i sprawdzaliśmy czy to działa, gdy mieliśmy pewność napisałem do was o tym. W momencie dostania bana każdy z nas stał niedaleko siebie, a ja w tym czasie pisałem z jedną osobą o sprzedaży samochodu. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji co do naszej trójki, ponieważ szykowała nam sie dzisiaj nocka na waszym serwerze. Pozdrawiam wszystkich administratorów.

Edytowane przez Kaferoo
  • Haha 1
Napisano

Proszę o zastosowanie się do wzoru. (nazwa tematu)

 

Napisano

 

Cytat

 Z tego co wiem to nigdzie na forum ani w grze nikt nie pisał o tym, że nie wolno tego wykorzystywać a poza tym dostaliśmy o tym info i sprawdzaliśmy czy to działa, gdy mieliśmy pewność napisałem do was o tym.

Uzasadnienie jakie napisałeś to kopiuj wklej uzasadnienia Twojego kolegi. Poza tym nie jest tak jak twierdzisz, że takiego punktu nie ma nigdzie w regulaminie. Dokładnie jest to punkt 4 regulaminu serwera, a brzmi następująco.

W dniu 19.01.2018 o 18:36, Proklin napisał:

Zakaz wykorzystywania bugów serwera.

Apelacja zostaje odrzucona.

  • Herwi zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...