Kaferoo Napisano 28 Kwietnia 2019 Napisano 28 Kwietnia 2019 (edytowane) Nick: Kaferoo Nick osoby nakładającej kare: Herwi Powód nałożenia kary: Wykorzystywanie bugów serwera Krótki opis sytuacji: Szukanie szybkiej formy zarobku Dowody: Niestety brak Coś od siebie: Z tego co wiem to nigdzie na forum ani w grze nikt nie pisał o tym, że nie wolno tego wykorzystywać a poza tym dostaliśmy o tym info i sprawdzaliśmy czy to działa, gdy mieliśmy pewność napisałem do was o tym. W momencie dostania bana każdy z nas stał niedaleko siebie, a ja w tym czasie pisałem z jedną osobą o sprzedaży samochodu. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji co do naszej trójki, ponieważ szykowała nam sie dzisiaj nocka na waszym serwerze. Pozdrawiam wszystkich administratorów. Edytowane 29 Kwietnia 2019 przez Kaferoo 1
Herwi Napisano 28 Kwietnia 2019 Napisano 28 Kwietnia 2019 Proszę o zastosowanie się do wzoru. (nazwa tematu)
Herwi Napisano 29 Kwietnia 2019 Napisano 29 Kwietnia 2019 Cytat Z tego co wiem to nigdzie na forum ani w grze nikt nie pisał o tym, że nie wolno tego wykorzystywać a poza tym dostaliśmy o tym info i sprawdzaliśmy czy to działa, gdy mieliśmy pewność napisałem do was o tym. Uzasadnienie jakie napisałeś to kopiuj wklej uzasadnienia Twojego kolegi. Poza tym nie jest tak jak twierdzisz, że takiego punktu nie ma nigdzie w regulaminie. Dokładnie jest to punkt 4 regulaminu serwera, a brzmi następująco. W dniu 19.01.2018 o 18:36, Proklin napisał: Zakaz wykorzystywania bugów serwera. Apelacja zostaje odrzucona.
Rekomendowane odpowiedzi