Skocz do zawartości

Ładna apelacja o odbanowanie naszej trójki


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: DamoKK

Nick osoby nakładającej kare: Herwi

Powód nałożenia kary: Wykorzystywanie bugów serwera

Krótki opis sytuacji: Szukanie szybkiej formy zarobku

Dowody: Niestety brak

Coś od siebie: Z tego co wiem to nigdzie na forum ani w grze nikt nie pisał o tym, że nie wolno tego wykorzystywać a poza tym dostaliśmy o tym info i sprawdzaliśmy czy to działa, gdy mieliśmy pewność Kaferoo napisał do was o tym. W momencie dostania bana każdy z nas stał niedaleko siebie, a ja w tym czasie pisałem z jedną osobą o sprzedaży samochodu. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji co do naszej trójki, ponieważ szykowała nam sie dzisiaj nocka na waszym serwerze. Pozdrawiam wszystkich administratorów.

  • Haha 1
Napisano

Proszę o zastosowanie się do wzoru. (nazwa tematu)

Napisano

Kara przedawniła się, temat zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Herwi zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...