Gość DejVidPro Napisano 28 Kwietnia 2019 Napisano 28 Kwietnia 2019 (edytowane) Nick: dejvd Nick osoby nakładającej kare: Herwi Powód nałożenia kary: Wykorzystywanie bugów serwera Krótki opis sytuacji: Szukanie szybkiej formy zarobku Dowody: Niestety brak Coś od siebie: Z tego co wiem to nigdzie na forum ani w grze nikt nie pisał o tym, że nie wolno tego wykorzystywać a poza tym dostaliśmy o tym info i sprawdzaliśmy czy to działa, gdy mieliśmy pewność Kaferoo napisał do was o tym. W momencie dostania bana każdy z nas stał niedaleko siebie, a ja w tym czasie pisałem z jedną osobą o sprzedaży samochodu. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji co do naszej trójki, ponieważ szykowała nam sie dzisiaj nocka na waszym serwerze. Pozdrawiam wszystkich administratorów. Edytowane 28 Kwietnia 2019 przez DejVidPro
ekoj Napisano 28 Kwietnia 2019 Napisano 28 Kwietnia 2019 Tak samo dostałem bana ale argumentując bana tym, że nigdzie na forum tego nie było jest troche lipne. Nie ciężko jest się domyślić, że jest to w pewnym stopniu glitch, którego nie powinno się wykorzystywać i trzeba jak najszybciej zgłosić, aby gospodarka serwera na tym nie ucierpiała. Ripperino chłopaki i jedyne na co możemy liczyć to zmniejszenie czasu kary ^^ Powodzonka i pozdrawiam 1
Herwi Napisano 28 Kwietnia 2019 Napisano 28 Kwietnia 2019 Zamykam, apelacja napisana z innego konta. Przypominam, że konto z forum jest połączone z tym na serwerze i zakładając nowe można wyrwać bana za multikonta.
Rekomendowane odpowiedzi