alexsosss Napisano 28 Kwietnia 2019 Napisano 28 Kwietnia 2019 Nick: alexsosss Nick osoby nakładającej kare: Powód nałożenia kary: otrzymałem bana nie zwaracając uwagi kto go nałożył chyba miniu Krótki opis sytuacji: sprwadzanie z chłopakami optymalnej formy zarobku tj pobieranie paczki i powrót do bazy Dowody: brak Coś od siebie: brak jakiejkolwiek informacji w regulaminie apropo "glitchowania" gry w taki sposob. Jeśli byłaby taka informacja na discord/forum respektowałbym to ale jeśli niema to w każdym szanujacym sie rpg kazdy szuka drogi na skróty. Dlaczego odrazu ban NIEWIEM Xd 1 1
Herwi Napisano 28 Kwietnia 2019 Napisano 28 Kwietnia 2019 Proszę o zastosowanie się do wzoru. (nazwa tematu)
Herwi Napisano 1 Maja 2019 Napisano 1 Maja 2019 Kara przedawniła się, temat zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi