Skocz do zawartości

Problem z Voice Chat.


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

mam taki problem ze kiedy naciskam X i gadam cos to gracze mnie nie slysza a to nie przez mikro bo je kupilem nie dawno i dziala na discordzie oraz tsie.

jezeli moglibyscie napisac czy mozna to jakos naprawic bylbym wdzieczny.

Napisano (edytowane)

Czy aby na pewno masz dobrze skonfigurowany mikrofon w ustawieniach GTA? Mniej więcej chodzi mi o to: FYgfhlL.jpg 

Jeżeli masz wszystko tak jak u mnie to powinno wszystko działać. Tylko nie zapomnij po zmianie ustawień wyłączyć RAGE'a i odpalić GTA Online żeby ustawienia załapały, że je zmieniłeś - inaczej nie zadziała.

Edytowane przez Gutek
Błąd ortograficzny.
Napisano

Próbowałbym podbicie glosnosci mikrofonu w sterownikach dźwiekowych.

Dostaniesz sie tam z paska zadań, lub odłączając i podlaczajac urządzenie dźwiękowe. 

Napisano

sprawdze czy dziala bo obecnie cos stalo mi sie z kontem social club i nie moge sie zalogowac wiec narazie zamykam temat.

Napisano
13 godzin temu, Kamiloksx napisał:

sprawdze czy dziala bo obecnie cos stalo mi sie z kontem social club i nie moge sie zalogowac wiec narazie zamykam temat.

Wiem ze zamkniety ale sproboj tego:

Napisano

wczoraj odpalilem gta 5 na serwerze i voice chat juz dziala dzieki za pomoc :) 

  • 9 miesięcy temu...
Napisano

Problem został dawno rozwiązany, przestarzały temat zamykam i przenoszę do archiwum.

  • DragonuS zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...