Skocz do zawartości

Prawko kat C za rzekome taranowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick:  CyganK

Nick osoby nakładającej kare: Chemik

Powód nałożenia kary:  "Taranowanie Jazda pod prąd"

Krótki opis sytuacji: Jadę sobie kurierką noi typek wjeżdża w dupe i wjechałem w drugiego. Zdjął mi prawko na kat C za rzekome "Taranowanie" oraz rzekomą "Jazdę pod prąd". Stał sobie na środku skrzyżowania patrzył z boku i wjechałem pod prąd jak typek we mnie wjechał bo jechałem 100 km/h kurierką a tyle nie da się nim jechać "normalnie". Próbowałem jakoś wychamować ale i tak się wjechałem.

Dowody: Nie mam prawojazdy kat C w plikach macie :) bo nie zdążyłem ss wysłać

Coś od siebie: Chciałbym odzyskać prawko ponieważ nie zrobiłem nic złego, a poza tym jest to spoko serwer. 

Napisano

A i jeszcze mam kolegów którzy to potwierdzą.

Napisano

Proszę o zastosowanie się do wzoru. (nazwa tematu)

Napisano

Kara przedawniła się, temat zamykam i przenoszę do archiwum.

  • Herwi zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...