Eryczolek Napisano 26 Września 2022 Napisano 26 Września 2022 (edytowane) Wstawiam na prośbę użytkownika, z racji na jego bana na forum. Nick: Killerek#5078 Nick osoby nakładającej: proklin Powód nałożenia kary: omijanie muta Krótki opis sytuacji: dostalem bana na forum i dc z racji jakiegos przewiniecia chyba na fivelife nie pamietam z 2 lata temu to bylo Dowody: no jak ktos mi zaproszenie wysyla na dc to pisze ze bana mam a na forum tez pisze ze ban Coś od siebie: byly to stare dzieje tera jestem inny licze tez o ub na forum bo by sie przydalo Edytowane 27 Września 2022 przez Eryczolek
Administrator Beezy Napisano 27 Września 2022 Administrator Napisano 27 Września 2022 Otrzymasz drugą szansę, nie zmarnuj jej. Ban zdjęty.
Rekomendowane odpowiedzi