Chemik Napisano 10 Września 2022 Napisano 10 Września 2022 Wstawiam za użytkownika, z racji że ma bana na forum i nie może się odwołać. Nick: Janusch60 Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Pisanie prywatnych wiadomości do Proklina Krótki opis sytuacji: Po tym jak dostałem bana za nick "Członek" na dsc chciałem wyjaśnić sytuację na forum w prywatnej wiadomości bo nie było możliwości napisania apelacji od kary. Dowody: Nie mam Coś od siebie: ¯_(ツ)/¯ 2
_WirluS_ Napisano 29 Września 2022 Napisano 29 Września 2022 Do końca bana zostało cztery miesiące, większość kary odbyłeś mam nadzieje, że coś się zmieniło kara została zdjęta. Apelacja została pozytywnie rozpatrzona zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi