Skocz do zawartości

.Drymaniusz* ukarany przez Proklin


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: .Drymaniusz*

Nick osoby nakładającej kare: Proklin

Powód nałożenia kary: nękanie, toksyczność, multikonta

Krótki opis sytuacji: Pokłóciłem się z moim byłym kolegą Cytrynusem, z ktorym od jakiegoś czasu było mi nie po drodze. Po zastraszaniu przez niego pozwem sądowym troszkę mi się ulało na czacie globalnym. Co do multikont w powodzie kary, to nie mam pojęcia o co chodziło, gdyż żadnego nie posiadałem.

Dowody: -

Coś od siebie: Bardzo przepraszam za swoje zachowanie społeczność serwera oraz Cytrynusa. Chciałbym powrócić do gry ze znajomymi na serwerze oraz obiecuję, że takie zachowanie z mojej strony więcej się nie powtórzy.

Apelacje wstawiam za gracza .Drymaniusz* i nie odpowiadam za jej treść.

Edytowane przez Rasta00
  • Like 1
  • Confused 1
  • Jestem za 4
  • Jestem przeciw 2
  • 3 tygodnie później...
Napisano

Możemy dać Ci szansę jednak musisz spełnić nasze warunki:

 

Prace społeczne  120k przez dwa miesiące na holowniku.

Poprawa zachowania, jeśli się to nie zmieni wracasz na bana z powrotem.

 

System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji).

  • Like 2
Napisano

Zgadzam się
Chciałbym jeszcze dopytać czy konto na forum zostanie również odbanowane?

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...