KSL Napisano 8 Września 2022 Napisano 8 Września 2022 Nick: KSL Nick osoby nakładającej kare: Nyko Powód nałożenia kary: Multikonto Krótki opis sytuacji: Posiadałem mulciaka by zwiększyć swoje fundusze pozyskiwane z eventów FLRace. Dowody: ss Coś od siebie: Od otrzymania banicji minęły już prawie 3 miesiące i miło by było jednak otrzymać drugą szansę w postaci prac społecznych, ponownie do wszystkiego się przyznaję i okazuję skruchę. ( Fundusze pozyskanie nielegalnie nie przekroczyły 110k Pozdrawiam serdecznie, smacznej kawusi. 1
_WirluS_ Napisano 9 Września 2022 Napisano 9 Września 2022 Możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki: Status OSZUST na dwa miesiące - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy Blokada handlu na dwa miesiące Prace społeczne: 150k przez dwa miesiąc na holowniki System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji) 2
_WirluS_ Napisano 10 Września 2022 Napisano 10 Września 2022 Ban zdjęty, zgodnie z powyższym, oszust nałożony.
Rekomendowane odpowiedzi