ForresT Napisano 8 Września 2022 Napisano 8 Września 2022 Nick: ForresT Nick osoby nakładającej kare: _WirluS_ Powód nałożenia kary: "Działanie na szkodę serwera" Krótki opis sytuacji: Wszystko na ten temat zostało opisane w poprzednich apelacjach. Coś od siebie: W poprzednich apelacjach już się rozpisywałem na ten temat. Teraz jedynie dodam że właśnie mijają 3 miesiące od mojego bana i spoko byłoby wrócić na serwer. Tym bardziej że sytuacja w zarządzie się zmienia i jest szansa na podniesienie serwera. Pozdrawiam. 10 3 1
_WirluS_ Napisano 10 Września 2022 Napisano 10 Września 2022 Apelacja nie wnosi nic do sprawy decyzja w tej apelacji jest taka sama jak w poprzedniej. Apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi