Skocz do zawartości

ForresT ukarany przez _WirluS_


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Nick: ForresT

Nick osoby nakładającej kare: _WirluS_

Powód nałożenia kary: "Działanie na szkodę serwera"

Krótki opis sytuacji: 

Wszystko na ten temat zostało opisane w poprzednich apelacjach.

Coś od siebie:
W poprzednich apelacjach już się rozpisywałem na ten temat.
Teraz jedynie dodam że właśnie mijają 3 miesiące od mojego bana i spoko byłoby wrócić na serwer.
Tym bardziej że sytuacja w zarządzie się zmienia i jest szansa na podniesienie serwera. Pozdrawiam.

  • Haha 10
  • Jestem za 3
  • Jestem przeciw 1
Napisano

Apelacja nie wnosi nic do sprawy decyzja w tej apelacji jest taka sama jak w poprzedniej.

Apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...