SpagHeddyPL Napisano 27 Kwietnia 2019 Napisano 27 Kwietnia 2019 (edytowane) Nick: SpagHeddyPL Nick osoby nakładającej kare:Nie wiem Powód nałożenia kary: Najprawdopodobniej taranowanie Krótki opis sytuacji: Mój brat wkradł się na konto gdy byłem u kolegów i z jego zeznań wynika, że taranował na konwojencie. Dowody: Nie posiadam. Coś od siebie: Proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy Edytowane 27 Kwietnia 2019 przez SpagHeddyPL
Herwi Napisano 1 Maja 2019 Napisano 1 Maja 2019 Udostępniania konta innym osobom jest zabronione. Kara przedawniła się, temat zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi