PolskiModderYT Napisano 10 Sierpnia 2022 Napisano 10 Sierpnia 2022 Nick: PolskiModderYT Nick osoby nakładającej kare: Nie wiem, skąd mam to wiedzieć wtf Powód nałożenia kary: Multi konto. Krótki opis sytuacji: no se stworzyłem multi konto, teraz żałuje, bo bym sobie pograł, a nie mogę. Dowody: po co tu dowody Coś od siebie: przepraszam i no zgadzam się z góry na wszystkie warunki, zeby zbędnie nie tracić czasu. pozdro
_WirluS_ Napisano 19 Sierpnia 2022 Napisano 19 Sierpnia 2022 Posiadanie multikont oraz czerpania z tego korzyści lub logowanie się na inne konta jest zakazane. apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi