992kemyt Napisano 27 Kwietnia 2019 Napisano 27 Kwietnia 2019 Data i godzina zdarzenia: 22:32 dnia 26.04.2019 Nick oskarżającego: 992kemyt Nick oskarżonego : MikiYTONg Powód napisania skargi: Oscamowanie podczas handlu zamiast dać mi 33000$ za auto to dał mi 3300$. W sms napisał mi, że mam jakiegoś buga i musi teraz kończyć ,nie ma czasu na takie kłamstwa jakie ja wymuszam. Dowody: mój kolega był przy owej sytuacji mam screan sms z telefonu. Proponowana kara :Ban na 1 tydzień i oddanie pieniędzy dokładnie 29700$
VeltY. Napisano 27 Kwietnia 2019 Napisano 27 Kwietnia 2019 Wystarczy jeden temat, a to już 4 z twojej strony. Nie zakładaj kolejnych i poczekaj na decyzje administracji.
992kemyt Napisano 27 Kwietnia 2019 Autor Napisano 27 Kwietnia 2019 ok poprostu nie wiedziałem jak napisać]
Guttural Napisano 29 Kwietnia 2019 Napisano 29 Kwietnia 2019 Tak to jest jak się nie sprawdza.Dodatkowo wychodzi brak oczu.Pozdrawiam
VeltY. Napisano 2 Maja 2019 Napisano 2 Maja 2019 Przedyskutowaliśmy to i doszliśmy do wniosku, że to, że zostałeś oszukany to twoja wina. Po to stworzyliśmy okno handlu oraz istnieją w nim aż 2 potwierdzenia, aby zapobiec takim sytuacjom. Jeżeli nie upewniłeś się co wpisał gracz to jest to twoja wina. Jednakże kwestią sporną zostaje jeszcze gracz, który cie oszukał. Przemyślimy to czy powinien dostać bana czy też nie.
Developer/owner proklin Napisano 15 Maja 2019 Developer/owner Napisano 15 Maja 2019 Gracz został zbanowany na 2 lata za oszustwa finansowe.
Rekomendowane odpowiedzi