GEDZ Napisano 26 Lipca 2022 Napisano 26 Lipca 2022 Nick: GEDZ Nick osoby nakładającej kare: Proklin Powód nałożenia kary: Wykorzystywanie błędów serwera. Krótki opis sytuacji: Grając na serwerze jak codziennie obiło mi się o uszy, że jest jakiś błąd związany z miejscem w ekwipunku. Niestety z własnej głupoty oraz nieprzemyślenia tego totalnie postanowiłem go użyć (max 2-3 razy sadząc po 10-20 sadzonek) co poskutkowało banem na 2 lata. Niedługo mija już rok od nałożenia blokady i brakuje mi bardzo gry na serwerze i chciałbym wrócić do jego społeczności w, której dobrze się czułem i nigdy nie sprawiałem większych problemów jedynie jakieś prawka i mute. Jest po mój pierwszy ban na serwerze, a gram od 2019 roku i mam nadzieję, że da radę jakoś skrócić karę. Dowody: https://imgur.com/a/FBNPCBI Coś od siebie: Chętnie przyjmę jakieś większe prace społeczne i dłuższą blokadę handlu w zamian za skrócenie kary oraz mam nadzieję, że apelka zostanie rozpatrzona. Pozdrawiam 🙂 1 1
_WirluS_ Napisano 28 Lipca 2022 Napisano 28 Lipca 2022 Jako iż nie miałeś w przeszłości wielu kar możemy dać Ci drugą szansę jednak musisz spełnić nasze warunki: Status OSZUST na dwa miesiące - oznaczenie pod nickiem i na liście graczy Blokada handlu na dwa miesiące Prace społeczne: 250k przez dwa miesiąc na holowniki System prac społecznych wymusza zarobienie ustalonej kwoty za pomocą wskazanej pracy w określonym czasie. Zarobione fundusze nie trafiają do Ciebie, tylko otrzymują je losowi gracze będący aktualnie online. Jeśli nie zdążysz w tym czasie wykonać zadania, na Twoje konto automatycznie zostanie nałożony ban permanentny (bez możliwości apelacji)
_WirluS_ Napisano 19 Sierpnia 2022 Napisano 19 Sierpnia 2022 @GEDZ Ban zdjęty, zgodnie z powyższym, oszust nałożony.
Rekomendowane odpowiedzi