grewno Napisano 25 Lipca 2022 Napisano 25 Lipca 2022 Witam ma problem z wejściem na serwer discord. Podobno mam bana na nim, nic nie zrobiłem nawet na nim nie byłem. Próbuję rozwiązać tę sprawę od jakiegoś roku. Prosił bym o szybką pomoc.
Agent007 Napisano 25 Lipca 2022 Napisano 25 Lipca 2022 18 minut temu, grewno napisał: Witam ma problem z wejściem na serwer discord. Podobno mam bana na nim, nic nie zrobiłem nawet na nim nie byłem. Próbuję rozwiązać tę sprawę od jakiegoś roku. Prosił bym o szybką pomoc. Zapewne przez wysłanie jakiegoś linku czy coś na pisz do czerwonych
Arrow Napisano 17 Listopada 2022 Napisano 17 Listopada 2022 Z powodu już aktywnego zgłoszenia o pomoc. Zamykam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi