KeMeo Napisano 16 Lipca 2022 Napisano 16 Lipca 2022 Nick osoby nakładającej kare: sheerio.Powód nałożenia kary: Multikonto.Krótki opis sytuacji: Zostałem zbanowany za multikonto.Dowody: nie mam dowodów.Coś od siebie: przepraszam za mój błąd nigdy już się nie powtórzy odwaliłem trochę z tym multokontem chciałem trochę zarobić na znajdźkach więc zrobiłem drugie konto ale obiecuje że już nigdy mi nie wpadnie pomysł żeby stworzyć kolejne konto. Proszę o rozsądne rozpatrzenie apelacji. I Przepraszam za to że tyle apelacji zrobiłem ale bardzo chciałem wrócić na serwer i nadal chce. Już nigdy nie zrobię tyle apelacji bardzo przepraszam za to. 3
_WirluS_ Napisano 28 Lipca 2022 Napisano 28 Lipca 2022 Posiadanie multikont oraz czerpania z tego korzyści lub logowanie się na inne konta jest zakazane, apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum.
Rekomendowane odpowiedzi