jup1kk Napisano 10 Lipca 2022 Napisano 10 Lipca 2022 (edytowane) Nick: Jup1kk Nick osoby nakładającej kare: Nyko Powód nałożenia kary: Multikonta Krótki opis sytuacji: Grałem na multikoncie ponieważ dostałem perm bana na poprzednim koncie i wróciłem ponieważ bardzo mi zależało na grze na serwerze. Dowody: Coś od siebie: Poprawiłem swoje zachowanie i nie odwalałem na serwerze, zależy mi na grze ponieważ poznałem wiele spoko osób i chciałbym z nimi kontynuować rozgrywke. Przyjmę każdą kare ale nie zgadzam się na zerowanie konta. Gra na serwerze bardzo umila mi czas i licze na to, że dostane drugą szanse. Edytowane 10 Lipca 2022 przez jup1kk 13 3 1
_WirluS_ Napisano 28 Lipca 2022 Napisano 28 Lipca 2022 Multikonta oraz omijane aktywnego bana jest zabronione apelacje odrzucam i przenoszę do archiwum. 1 1 1
Rekomendowane odpowiedzi